Tu jesteś:

1 drzewo za każde 1000 mkw. powierzchni biurowej w Parku Rozwoju

EPP, właściciel Parku Rozwoju, położonego na Biznesowym Mokotowie, zasadził w ubiegłym tygodniu 11 nowych drzew w bezpośredniej okolicy kompleksu biurowego. W swojej nowej strategii firma zobowiązała się do zasadzenia 1 drzewa za każdy 1000 mkw. powierzchni biurowej wynajętej w Parku Rozwoju. W uroczystości, oprócz przedstawicieli EPP oraz najemców Parku Rozwoju, wziął udział również Dyrektor Zarządu Zieleni m.st. Warszawy, Marek Piwowarski.

„Chcemy, aby Park Rozwoju był prawdziwie zielonym zakątkiem na mapie Biznesowego Mokotowa – idealnym miejscem do pracy i odpoczynku. Dobre samopoczucie pracowników naszego kompleksu jest dla nas priorytetem, stąd najbliższe sąsiedztwo budynku, a także jego wewnętrzne dziedzińce są pełne zieleni, która zaprasza do spędzenia wolnych chwil w jej otoczeniu. Dodatkowo podjęliśmy zobowiązanie wobec naszych najemców, że zasadzimy drzewo za każde wynajęte 1000 mkw. powierzchni biurowej. Dzięki przedłużeniu podpisaniu umów najmu z firmami Schneider i Ericsson, zasadziliśmy wspólnie aż 11 drzew. Jestem pewna, że w przyszłości będziemy mogli posadzić ich jeszcze więcej” – powiedziała Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

Zasadzone drzewa będą jednocześnie ozdobą parku linearnego, realizowanego przez Zarząd Zieleni m.st. Warszawy. „Bardzo często to właśnie drzewa tworzą miejsca, w których mieszkańcy mogą odpocząć od trudów dnia codziennego, znaleźć wytchnienie i odprężyć się wśród natury. Każde kolejne posadzone drzewo niesie ze sobą dużą porcję pozytywnej energii dla przestrzeni, w której się pojawia” – powiedział Marek Piwowarski, Dyrektor Zarządu Zieleni m.st. Warszawy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×