Tu jesteś:

mBank wybrał wieżowiec Mennica Legacy Tower

Centrala mBanku znajdować się będzie w wieży kompleksu Mennica Legacy Tower. Dzięki tej transakcji cała powierzchnia biurowa dostępna w kompleksie realizowanym przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A. przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie została skomercjalizowana. Porozumienie podpisane pomiędzy bankiem a inwestorami Mennica Legacy Tower stanowi jedną z największych transakcji w historii rynku biurowego w Polsce.

W Mennica Legacy Tower znajdować się będzie nowa warszawska siedziba mBanku. Zastąpi dotychczasowe lokalizacje, m.in. przy ul. Senatorskiej i Królewskiej. Łącznie na ponad 40 tys. mkw. pracować będzie ponad 3 tys. pracowników banku. W budynku znajdzie się także jeden z flagowych oddziałów dla klientów.

mBank od lat pozostaje synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. To właśnie innowacyjność i dążenie do perfekcji stanowią elementy doskonale łączące mBank i Mennica Legacy Tower. Realizowany przez nas wieżowiec wyznacza zupełnie nowy punkt odniesienia dla obiektów biurowych klasy premium m.in. poprzez harmonijne połączenie nowoczesnych technologii i ponadczasowych rozwiązań architektonicznych. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzył nas bank przy wyborze Mennica Legacy Tower na swoją przyszłą siedzibę – powiedział Cezary Jarząbek, Założyciel i Prezes Zarządu Golub GetHouse.

mBank jest czwartym największym bankiem w Polsce pod względem sumy bilansowej. Specjalizuje się w bankowości mobilnej. Był także pierwszym wirtualnym bankiem w Polsce. Obsługuje klientów w kraju, a także w Czechach i na Słowacji. Jego główna siedziba mieści się w Warszawie. W Łodzi znajduje się centrala bankowości detalicznej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×