Tu jesteś:

mBank w szczecińskiej Lastadii

Lastadia przy ul. Zbożowej w Szczecinie

Centrum doradcze mBanku powstało w biurowcu Lastadia przy ul. Zbożowej. Są tam obsługiwani klienci detaliczni, firmy i klienci korporacyjni.

Do budynku na Łasztowni przeniósł się oddział korporacyjny znajdujący się przy pl. Żołnierza Polskiego oraz oddział detaliczny z al. Wojska Polskiego. Obecnie oprócz nowego centrum doradczego w Szczecinie działają dwie placówki mBanku - przy al. Wyzwolenia i przy ul. Mickiewicza. Są one nastawione na obsługę klientów detalicznych - informuje portal szczecinbiznes.pl.

Szczeciński oddział jest pierwszym, który funkcjonuje według nowej koncepcji sieci sprzedaży banku. Centra doradcze dostępne będą we wszystkich miastach, w których bank posiada dziś swój oddział. Klienci będą mogli w nich skorzystać z pełnej oferty usług bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i prywatnej oraz, w wybranych przypadkach, produktów wybranych spółek mBanku.

Źródło: szczecinbiznes.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×