Tu jesteś:

Zdrofit w The Warsaw HUB

The Warsaw HUB

Do grona najemców The Warsaw HUB dołączył Zdrofit. Należąca do spółki Fit Invest ogólnopolska sieć otworzy we flagowej inwestycji Ghelamco klub fitness o powierzchni ponad 1500 mkw.

Zdrofit w The Warsaw HUB, zlokalizowany na pierwszy piętrze budynku „C”, będzie jednym z flagowych klubów tej sieci. Umowa została podpisana na okres 10 lat. Nowy najemca należy do Fit Invest, spółki z grupy Benefit Systems. Najemcę reprezentowała firma CBRE, a właściciela firma JLL.

To nie pierwszy najem w kompleksie The Warsaw HUB. Inwestycja cieszy się zainteresowaniem – umowy lub listy intencyjne podpisano już na 1/3 oferowanej powierzchni, czyli blisko 38 tys. mkw. Od listopada 2017 roku wiadomo także, że niższy budynek wieżowy zajmą dwa hotele należące do sieci InterContinental Hotels Group. Będą to Holiday Inn Express oraz pierwszy w Polsce Crowne Plaza.

The Warsaw HUB powstaje na warszawskiej Woli, w południowo-zachodniej części ronda Daszyńskiego. Podobnie jak stojący po przeciwległej stronie Warsaw Spire, budynek stanie się częścią nowego centrum biznesowego stolicy. Połączy cechy i udogodnienia wielofunkcyjnego ośrodka biznesowego z dostępnością komunikacyjną – bezpośrednim połączeniem z II linią metra i sąsiedztwem licznych środków komunikacji: publicznej, rowerowej i samochodowej. Zakończenie budowy zaplanowane jest na przełom 2019 i 2020 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×