Tu jesteś:

WorldRemit w biurowcu V. Offices

Firma WorldRemit zdecydowała się na wynajem powierzchni biurowej w budynku V. Offices. Jest to druga umowa podpisana w tym budynku.

WorldRemit wynajął 2 184,5 m kw. GLA w budynku V.Offices, który zostanie oddany do użytku w lutym 2019 roku. WorldRemit oferuje usługi przesyłania pieniędzy za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz aplikacji mobilnych do ponad 120 krajów. Pieniądze mogą zostać dostarczone jako depozyt bankowy, odbiór gotówki, pieniądze mobilne lub doładowanie telefonu. Firma używa wiodących w branży systemów płatniczych i jest w pełni nadzorowana przez instytucje finansowe.

V.Offices to budynek oferujący blisko 25 000 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia. W 2017 roku zdobył certyfikat „International New Construction” oraz najwyższy wynik w Polsce i Europie Wschodniej w klasyfikacji BREEAM Outstanding (90,57%). Certyfikat BREEAM to wielokryterialny system oceny jakości oraz wpływu budynków na środowisko, będący obecnie jednym ze standardów w branży nieruchomości na świecie. Poziom Outstanding to najwyższa ocena w klasyfikacji BREEAM.

Właściciela nieruchomości, firmę deweloperską AFI EUROPE, reprezentował Knight Frank. Najemcę WorldRemit reprezentowała firma JLL. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×