Tu jesteś:

Warta Tower z nowym najemcą i przedłużonymi umowami

Warta Tower, Warszawa

Foster Wheeler Energia Polska, część międzynarodowego koncernu energetycznego, powiększył grono firm 22-piętrowego biurowca, zarządzanego przez Kulczyk Silverstein Properties. W ostatnim czasie dodatkową powierzchnię w Warta Tower wynajął dotychczasowy najemca ITMagination, a firma ExxonMobil przedłużyła umowę najmu.

Na początku kwietnia do biurowca wprowadził się Foster Wheeler Energia Polska, część międzynarodowego koncernu Foster Wheeler AG. Polski oddział firmy istnieje od początku lat dziewięćdziesiątych. Spółka specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, montażu i uruchamianiu kompletnych obiektów kotłowych dla energetyki.

W ostatnim czasie dodatkową powierzchnię w Warta Tower wynajęła firma ITMagination, dostarczająca systemy analityczno-biznesowe klasy Business Intelligence, a także tworząca oprogramowania na zamówienie. Z kolei dotychczasową umowę najmu przedłużył polski oddział ExxonMobil, jednej z największych na świecie firm z branży petrochemicznej, producenta olejów Mobil.

Agentem odpowiedzialnym za komercjalizację jest CBRE.

88-metrowy biurowiec został otwarty w 2000 roku. Budynek składa się z dwóch zintegrowanych ze sobą części: wysokiej na 82 m wieży oraz niższej części, sześciokondygnacyjnego podium. Łączna powierzchnia Warta Tower wynosi 27 tys. mkw. W gronie najemców znajdują się TUiR Warta, Grupa KBC i Ambasada Królestwa Norwegii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×