Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  Warszawskie biuro Colliers International zostaje w Metropolitanie, krakowskie przenosi się do Szarej Kamienicy

Warszawskie biuro Colliers International zostaje w Metropolitanie, krakowskie przenosi się do Szarej Kamienicy

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku firma Colliers International przedłużyła umowę najmu i wynajęła dodatkową powierzchnię biurową w warszawskim budynku Metropolitan. Równocześnie krakowski oddział firmy zmienił siedzibę i mieści się obecnie w prestiżowej Szarej Kamienicy. Obie umowy weszły w życie w pierwszej połowie roku.

Firma Colliers International zatrudnia w Polsce już ponad 130 osób. W związku z ekspansją i wzrostem zatrudnienia konieczne było podjęcie decyzji o powiększeniu zajmowanej dotychczas powierzchni.

W wyniku procesu renegocjacji oraz dzięki dobraniu dodatkowego metrażu warszawskie biuro Colliers International pozostaje w Metropolitanie, gdzie zajmie ponad 1300 mkw powierzchni biurowej brutto, co stanowi znaczną część czwartego piętra.

Metropolitan to trzyskrzydłowy budynek, zlokalizowany w centrum miasta, przy placu Marszałka Józefa Piłsudskiego, oferujący powierzchnię biurową klasy A+ na 6 kondygnacjach naziemnych. Pod budynkiem znajdują się dwa poziomy garaży podziemnych. Powierzchnię komercyjną na parterze zajmują ekskluzywne banki oraz najbardziej prestiżowe marki modowe na świecie, takie jak Dior czy Escada.

Przedłużenie umowy najmu w budynku Metropolitan zbiegło się w czasie z podjęciem decyzji o dalszym rozwoju Colliers International w Krakowie. Firma zdecydowała się na przeniesienie biura do Szarej Kamienicy, w której wynajęła blisko 80 mkw. To jeden z bardziej prestiżowych adresów w Krakowie, pod względem lokalizacji biura.

Szara Kamienica to największa kamienica przy Rynku Głównym w Krakowie. Budynek położony jest u zbiegu Rynku Głównego i ul. Siennej, na trasie Drogi Królewskiej prowadzącej od Bramy Floriańskiej na Wawel.

Źródło: Thecity.com.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×