Tu jesteś:

Warszawa: HDS Polska i Levi’s w Wilanów Office Park

Wilanów Office Park

Wilanów Office Park, Warszawa

Kompleks biurowy Wilanów Office Park wzbogacił się o dwóch najemców. Firmy HDS Polska i Levi’s zajmą łącznie 1650 mkw. powierzchni w budynku B3.

Levi’s – właściciel kultowej marki dżinsów, istniejącej od 1873 roku przenosi się z dotychczasowej siedziby w Platinium Biznes Park na Służewcu Przemysłowym. Do Wilanów Office Park zawita w styczniu 2013 r. polski oddział firmy i zajmie 930 mkw. powierzchni biurowej na pierwszym piętrze budynku B3.
Sąsiadem firmy Levi’s w biurowcu B3 będzie spółka HDS Polska, należąca do międzynarodowej grupy Lagardere Services. Podpisała ona umowę na wynajem 500 mkw. powierzchni handlowej w budynku B3. Firma otworzy tam restauracje Chief’s oraz Mezzo di Pasta typu quick service a także sklep sieci 1-Minute typu convenience store. Wszystkie osoby pracujące w WOP oraz odwiedzający goście będą mogli nie tylko zjeść, ale też kupić prasę, napoje czy drobne przekąski, nie wychodząc poza obręb kompleksu.
Levi’s i HDS Polska to niejedni najemcy biurowca B3 w Wilanów Office Park. Na ulokowanie swojej siedziby w budynku B3 zdecydowała się już wcześniej szwajcarska firma medyczna CSL Behring AG.
Negocjacje o różnym poziomie zaawansowania toczą się z także z innymi przedsiębiorstwami. Odpowiada za nie firma Avestus Real Estate, która pośredniczyła również w rozmowach między właścicielem kompleksu Wilanów Office Park – spółką Polnord SA – a obecnymi najemcami biurowca B3.
Sporym udogodnieniem dla potencjalnych najemców jest możliwość płacenia czynszu najmu w złotówkach, co eliminuje ryzyko kursowe. Łączna powierzchnia budynku B3, oddanego do użytku w sierpniu 2012 r. wynosi 10 tys. mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×