Tu jesteś:

Warsaw Trade Tower z nowym najemcą

Warsaw Trade Tower, biurowiec należący do funduszu Akron Investment Central Eastern Europe II, zyskał nowego najemcę. Jest nim Leroy Merlin, który już w lipcu br. wprowadzi się do wolskiego biurowca. Umowa najmu podpisana została na 831 mkw. powierzchni biurowej, dzięki czemu obiekt osiągnął 92,76 proc. wynajęcia.

owym najemcą wolskiego biurowca został Leroy Merlin - francuska sieć hipermarketów budowlanych, wchodząca w skład ADEO. W Polsce firma posiada 59 sklepów z produktami dla domu i ogrodu w ponad 40 polskich miastach oraz sklep internetowy www.leroymerlin.pl. W związku z rozwojem, ten 3 największy gracz na światowym rynku DIY (produkty i usługi dla domu i ogrodu) wynajął w Warsaw Trade Tower 831 mkw. powierzchni biurowej, która uzupełnia powierzchnię biurową centrali firmy, która znajduje się na warszawskiej Pradze. Za finalizację umowy odpowiedzialna była firma doradcza Colliers International, która pośredniczyła w rozmowach między najemcą a właścicielem obiektu - funduszem Akron Investment Central Eastern Europe II i jego asset managerem – firmą Heitman.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×