Tu jesteś:

Warsaw Trade Tower skusił 8 najemców

Warsaw Trade Tower

W I kw. 2013 r. do grona najemców Warsaw Trade Tower dołączyły: Dago Centrum, Asec, Teletrade oraz Best Flights, a dotychczasowe umowy przedłużyli: Avanssur, Inter Partner Assistance, X-Press Couriers oraz międzynarodowa firma z sektora finansowego.

Dago Centrum Tower to polska firma oferująca możliwość najmu małych biur i sal konferencyjnych na zasadach „instant office”, Asec jest dostawcą i projektantem bezstykowych systemów inteligentnych kart, Teletrade to międzynarodowa firma oferująca kompleksowy wachlarz usług związanych z rynkiem Forex), a Best Flights otworzył punkt sprzedaży biletów lotniczych. Suma wszystkich ośmiu umów najmu (wraz z przedłużeniami) to 8457 mkw. We wszystkich transakcjach właściciela budynku – fundusz AICEE II – dla którego Heitman International świadczy usługi asset management, reprezentował Jones Lang LaSalle.

Warsaw Trade Tower to najwyższy (208 metrów) budynek biurowy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Obiekt położony jest na tzw. bliskiej Woli, przy ulicy Chłodnej 51. Łączna powierzchnia najmu w obiekcie to 45 tys. mkw. Przed wejściem do budynku znajduje się bezpłatny parking dla gości. Obecnie obiekt oferuje do wynajęcia ok. 4000 mkw. w pełni wykończonych biur. Dostępne są zarówno powierzchnie ok. 1000 mkw. zlokalizowane na jednym piętrze, jak i małe moduły po ok. 100-150 mkw. Wszystkie oferowane powierzchnie znajdują się na najwyższych kondygnacjach biurowca.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×