Tu jesteś:

Vorwerk Polska otworzy biuro w Silesia Business Park

Vorwerk Polska, producent urządzeń gospodarstwa domowego podpisał umowę najmu 464 mkw. w Silesia Business Park. Firma doradcza Knight Frank reprezentowała podczas transakcji najemcę. Za komercjalizację powierzchni odpowiada Skanska Property Poland.

W maju tego roku firma Vorwerk w Polsce otworzy swoje biuro na parterze budynku B w kompleksie Silesia Business Park. Vorwerk to przedsiębiorstwo działające od ponad 130 lat.

Właścicielem budynków A i B wchodzących w skład Silesia Business Park jest fundusz zarządzany przez szwedzkiego inwestora Niam, który kupił je od Skanska w 2015 r. Sam zespół budynków, potocznie nazywany „Tiramisu”, jest jednym z największych parków biurowych w Katowicach. Docelowo Silesia Business Park będzie składał się z czterech bliźniaczych budynków biurowych. Wszystkie będą certyfikowane w systemie LEED na poziomie Gold.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×