Tu jesteś:

University Business Center II z nowym najemcą

Firma Nexio Management, działająca w obszarze konsultingu IT, wynajęła blisko 800 m kw. powierzchni biurowej w University Business Center II. Eksperci z Działu Reprezentacji Właściciela w Knight Frank doradzali właścicielowi obiektu, firmie Atenor.

Nexio Management jest polską firmą konsultingową działającą w obszarze IT. Jej specjalnością jest wdrażanie i integracja systemów dla sektora telekomunikacyjnego i finansowego, jak również outsourcing IT i autorskie rozwiazania dostosowane do potrzeb klienta.

University Business Center II to 12-kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany u zbiegu ulic Puławskiej i Rzymowskiego, głównych arterii komunikacyjnych Mokotowa. Położenie umożliwia dogodny dojazd z centrum miasta zarówno komunikacją miejską, jak i własnym transportem. W pobliżu znajduje się Galeria Mokotów, jedno z największych i najpopularniejszych centrów handlowych w stolicy. Całkowita powierzchnia najmu tego obiektu wynosi 19 600 mkw.

Właścicielem biurowca jest Atenor - belgijska firma deweloperska notowana na giełdzie Euronext w Brukseli.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×