Tu jesteś:

Union Investment podpisał nowe umowy najmu na 10 tys. mkw.

Horizon Plaza

Union Investment podpisał umowy na wynajem 9 900 mkw. w swoich trzech biurowcach w Warszawie. Niemal 7 700 mkw. przypadło na budynek Horizon Plaza, zlokalizowany przy ul.  Domaniewskiej 39  na Mokotowie, w pobliżu lotniska Chopina.

Trzy piętra w Horizon Plaza zajmie reprezentowany przez Cushman & Wakefield Huawei, chiński dostawca rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych ICT. Tym samym, Huawei zostanie największym najemcą w budynku. Kolejne 1 350 mkw. zajmie międzynarodowa firma technologiczno-konsultingowa EGIS, zatrudniająca 13 800 pracowników na świecie. EGIS będzie reprezentował kolejną branżę w Horizon Plaza, gdzie swoje biura mają już firmy z sektorów takich jak IT, telekomunikacja, usługi finansowe, farmaceutyczne i doradztwo biznesowe.

UI podpisał ponadto umowy na najem blisko 1 700 mkw. w Zebra Tower, swojej kolejnej prestiżowej inwestycji w Warszawie. Siedemnastopiętrowy budynek przy Mokotowskiej 1 położony jest Śródmieściu Południowym, tuż obok stacji metra Politechnika.

Nowe umowy najmu w tym budynku podpisały firmy z branży IT: Cloudity, Astek Polska, YND oraz Enefit, spółka zależna estońskiej grupy energetycznej Eesti Energia.

Ponadto Union Investment wynajął kolejne przestrzenie w liczącym około 6 000 mkw. Pasażu Lipińskiego. Budynek, który znajduje się w portfelu Union Investment od 2010 roku, położony jest przy Alejach Jerozolimskich 61-63, w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiego Dworca Centralnego. Nową umowę podpisano tu z firmą informatyczną Cosmose (220 mkw.), a firma inżynierska Rafako przedłużyła najem na 290 mkw. powierzchni biurowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×