Tu jesteś:

Trzej najemcy zostają na dłużej w Malta Office Park

W Malta Office Park w Poznaniu trzej najemcy zdecydowali o przedłużeniu umów najmu. Na dłużej w kompleksie zostają: Mostostal Warszawa (w Poznaniu ma siedzibę Obszar Zachodni Firmy), Altkom i Seargin. Łączna powierzchnia ich najmu to ponad 1 tys. mkw.

Bardzo cieszymy się, że popularność Malta Office Park nie słabnie. Jest to zupełnie wyjątkowy kompleks biurowy, przede wszystkim dzięki bardzo ciekawej lokalizacji – w pobliżu Jeziora Maltańskiego, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do wszystkich dzielnic Poznania – opowiada Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

Jednym z najemców, którzy zdecydowali się przedłużyć umowę, jest Mostostal Warszawa, który należy do grona największych firm budowlanych w Polsce. W Malta Office Park firma wynajmuje dla swojego Obszaru Zachodniego 350 mkw. powierzchni. – Zrównoważony rozwój oraz rozwiązania przyjazne środowisku to jeden z priorytetów Mostostalu Warszawa. Doceniamy fakt, że Malta Office Park spełnia nasze oczekiwania pod kątem oferowanych udogodnień i możliwości dla pracowników, dlatego zdecydowaliśmy o przedłużeniu umowy – powiedział Paweł Kwiecień, Rzecznik Prasowy Mostostalu Warszawa.

Umowę na wynajem 500 mkw. powierzchni w Malta Office Park przedłużył Altkom Polska spółka od 25 lat specjalizująca się w edukacji oraz produkcji i wdrażaniu rozwiązań IT dla biznesu. Na jej ofertę edukacyjną składa się ponad 1000 autorskich i autoryzowanych szkoleń biznesowych z zakresu zarządzania organizacją i projektami, szkolenia interpersonalne oraz informatyczne skierowane do profesjonalistów i użytkowników IT.

Z kolei umowę na wynajem 160 mkw. przestrzeni w kompleksie przedłużyła firma Seargin, specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanych zespołów IT z różnych technologii oraz oferująca profesjonalne usługi zarządzania aplikacjami (wsparcie i rozwój 24/7/365). - Nasz poznański oddział zlokalizowany w Malta Office jest dla nas kluczowy z uwagi na dostęp do wykwalifikowanych specjalistów oraz obsługę zagranicznych Klientów firmy.

Wybierając Malta Office zależało nam bardzo na prestiżowej lokalizacji łączącej wysokie standardy biur z bliskością przyrody, co jest kluczowe dla naszych pracowników, którzy korzystają z uroków Jeziora Maltańskiego – powiedziała Joanna Kinderewicz, Business Unit Director, Seargin.

Malta Office Park jest nowoczesnym kompleksem biurowym, składającym się z sześciu niezależnych budynków. Projekt łączy w sobie nowoczesną architekturę, doskonałą jakość powierzchni oraz ekologiczne rozwiązania. Malta Office Park, jako wygodne i prestiżowe miejsce na siedzibę firmy, oferuje wszystko to, co niezbędne do twórczej i efektywnej pracy. Właścicielami Malta Office Park są Henderson Park (70% udziałów) oraz EPP (30%), które odpowiada również za zarządzanie kompleksem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×