Tu jesteś:

Trójmiasto: Deloitte czeka przeprowadzka

Centrum Biurowe Neptun, Gdańsk

Deloitte zmienia swoją siedzibę w Gdańsku. Firma wynajęła 363 mkw. powierzchni na terenie Centrum Biurowego Neptun.

Deloitte to jedna z największych, działających globalnie, firm świadczących usługi z zakresu audytu, konsultingu, doradztwa finansowego, podatkowego i prawnego oraz zarządzania ryzykiem. Łącznie w Polsce Deloitte zatrudnia ponad 1 tys. profesjonalistów. Gdańskie biuro firmy mieści się obecnie przy ul. Arkońskiej 6. Przeniesienie siedziby do Centrum Biurowego Neptun nastąpi wiosną 2014 r.

Cushman & Wakefield reprezentował najemcę w procesie najmu powierzchni w biurowcu.

Centrum Biurowe Neptun powstaje przy alei Grunwaldzkiej – głównej arterii łączącej centrum Gdańska z Sopotem i Gdynią. CBN będzie się składał z 19 kondygnacji nadziemnych oferujących 15, 86 tys. mkw. i trzech kondygnacji podziemnego parkingu. W pobliżu budynku znajdują się obiekty handlowe i usługowe oraz szkoły wyższe. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na grudzień 2013 r. Inwestorem i deweloperem jest Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×