Tu jesteś:

Triuva przedłuża umowy najmu

R34

W I kwartale 2018 roku TriuvaKapitalverwaltungsgesellschaftmbH przedłużyła kolejne umowy najmu. Transakcje dotyczyły dwóch budynków należących do funduszy zarządzanych przez Triuva. W R34 renegocjacje objęły 1 300 mkw., a w N21 ok. 300 mkw. powierzchni biurowej.

W budynku R34, zlokalizowanym w biznesowym centrum warszawskiego Mokotowa przy ul. Gintrowskiego 34 (dawna Rzymowskiego), pozostanie Bonair S.A. Na 1 100 mkw. pracować będzie ponad setka specjalistów zajmujących się wdrożeniami usług Microsoft Dynamics w obszarach CRM/BI/ERP. Drugim najemcą, który po 6 latach podjął decyzje o kontynuowaniu dalszej współpracy z Triuva, jest E-TEC Power Management Sp. z o.o. Firma specjalizująca się w budowie Data Center oraz systemach zasilania gwarantowanego i awaryjnego, działająca aktywnie nie tylko w Polsce, ale także na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec, wynajmuje 200 mkw. powierzchni biurowej w budynku R34. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×