Tu jesteś:

TPA Poland powiększa swoją siedzibę w Wola Center

TPA Poland powiększa powierzchnię swojej siedziby w Wola Center o niemal 500 metrów kwadratowych. Łącznie biura TPA Poland zajmują teraz ponad 1 600 metrów kwadratowych w biurowcu na warszawskiej Woli należącym do LC Corp SA.

Wola Center to zespół budynków biurowych na warszawskiej Woli przy ulicy Przyokopowej 33. Powierzchnia całkowita tej dziesięciopiętrowej zabudowy to ponad 55 tys. metrów kwadratowych, a użytkowa prawie 29 tys. metrów kwadratowych, z czego największą część zajmuje powierzchnia biurowa - prawie 28 tys. metrów kwadratowych. Generalnym wykonawcą kompleksu Wola Center należącego do LC Corp SA jest Budimex. Autorem projektu jest warszawskie biuro architektoniczne Kuryłowicz & Associates.

Kompleks biurowy Wola Center został oddany do użytku w październiku 2013 roku. Na parterze biurowca znajdują się lokale usługowe i gastronomiczne. Dla najemców i gości Wola Center dostępny jest mogą korzystać z dwupoziomowy parking podziemny z 319 miejscami parkingowymi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×