Tu jesteś:

TPA Poland powiększa biuro w Wola Center

Hines, jedna z najbardziej renomowanych i innowacyjnych firm na globalnym rynku nieruchomości, będąca liderem w branży w zakresie zrównoważonego rozwoju, przedłużyła umowę z TPA Poland, wieloletnim najemcą Wola Center, na nowych warunkach. Spółka TPA, jeden z liderów wśród firm konsultingowych w Polsce, wynajmie dodatkowe 700 mkw. w biurowcu na Woli w celu konsolidacji swoich dwóch warszawskich biur. Rozbudowana siedziba zajmie łącznie ok. 2 400 mkw. na piątym i szóstym piętrze.

Fakt, że firma TPA Poland wybrała Wola Center na docelową siedzibę swojego biura w Warszawie, świadczy o naszych partnerskich relacjach z najemcą oraz zrozumieniu jego potrzeb w kwestii aranżacji miejsca pracy. Cieszymy się, że wynajmujący doceniają nasze działania w zakresie doskonalenia zarówno samych budynków, jak i procedur zarządzania. Nadal z powodzeniem komercjalizujemy powierzchnie biurowe w okresie pandemii. Wola Center już teraz oferuje wysokiej jakości powierzchnie biurowo-handlowe oraz liczne udogodnienia dla pracowników. W tym roku staramy się jeszcze o certyfikat BREEAM, a dodatkowo biurowiec zostanie objęty programem Hines GREEN OFFICE, który stworzyliśmy, aby promować proekologiczne postawy i rozwiązania wśród najemców – mówi Marta Wiewiórowska-Kudła, Leasing Manager, Hines Polska Sp. z o.o.

Bardzo cenimy sobie współpracę z Hines. Firma zaoferowała nam możliwość powiększenia biura o dodatkową powierzchnię na jednym z pięter, na których już jesteśmy. Pozwoli nam to na komfortowe i ergonomiczne rozplanowanie miejsc pracy dla naszych zespołów, dotychczas częściowo zlokalizowanych w innym biurowcu. Jest to dla nas istotna kwestia, ponieważ umożliwia nam lepszą integrację zespołu, a także dalszy dynamiczny rozwój, który, mimo zmienionych w skutek COVID-19 warunków rynkowych, przewidujemy w najbliższych latach – mówi Krzysztof Kaczmarek, Partner Zarządzający, TPA Poland.

Biuro TPA Poland w Wola Center działa od 2013 roku. Firma przedłużyła umowę najmu na kolejne 5 lat. Dodatkową powierzchnię zajmie od 1 października 2020 roku. Wraz z powiększeniem biura, spółka TPA Poland wynajęła też więcej miejsc parkingowych.

Wola Center tworzą cztery nowoczesne budynki biurowe klasy A oferujące łącznie 34 000 mkw. powierzchni biurowo-handlowej. Obiekt znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji – przy ul. Przyokopowej 33 na warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego i Muzeum Powstania Warszawskiego. Dzięki bliskości metra oraz stacji kolejowej Warszawa Ochota jest świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami miasta oraz podwarszawskimi miejscowościami. Poza powierzchnią biurową, Wola Center oferuje również przestrzeń co-workingową w lobby głównym, lokale handlowe i usługowe, eleganckie patio o powierzchni 1 000 mkw., z dostępem do bezpłatnego Wi-Fi, zielone tarasy, a także rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów – parking, stojaki i szatnie z natryskami. Zmotoryzowani mają do dyspozycji dwupoziomowy parking na 319 samochodów z dwoma miejscami do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×