Tu jesteś:

TDJ zajął 6. piętro w biurowcu .KTW I

Zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic biurowiec .KTW I zyskał nowego najemcę. Jest nim TDJ, rodzinna firma inwestycyjna, w ramach której działa spółka TDJ Estate odpowiedzialna za realizację obiektu. Nowa siedziba firmy znajduje się na 6. piętrze budynku, które wyróżnia przestronny taras z widokiem na Strefę Kultury. 

TDJ to rodzinna firma inwestycyjna prowadząca działalność w wielu sektorach gospodarki. Realizuje projekty w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance oraz Foundation. Do jej portfolio należą spółki o zróżnicowanym profilu. Kilka z nich jest notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dotychczasowa siedziba firmy znajdowała się przy ul. Armii Krajowej w Katowicach.  

Biuro TDJ zostało ulokowane w .KTW I na poziomie +6 i zajmuje powierzchnię całej kondygnacji, tj. ok. 1500 mkw. Posiada wyłączny dostęp do tarasu widokowego o powierzchni ponad 190 mkw., znajdującego się po wschodniej stronie budynku, 24 metry nad poziomem terenu.

Autorem aranżacji wnętrz i zastosowanych materiałów jest projektant .KTW, czyli multidyscyplinarna pracownia architektoniczna Medusa Group z Bytomia. W ramach dostępnej przestrzeni przygotowała 100 stanowisk pracy - w podziale na poszczególne departamenty - które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom zespołów. W projekcie uwzględniono także pomieszczenia o funkcjach uzupełniających, w tym: sale konferencyjne, strefy kuchenne, miejsca relaksu i kreatywnej pracy zespołowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×