Tu jesteś:

Svenska Handelsbanken najemcą biurowca Mokotów Nova

Polski oddział banku Svenska Handelsbanken wynajął 888 mkw. powierzchni biurowej w budynku Mokotów Nova w Warszawie. Umowa najmu została zawarta na ponad 6 lat. Bank wprowadzi się do nowej siedziby w listopadzie 2012 roku.

„Zmiana siedziby Svenska Handelsbanken AB S.A. Oddział w Polsce wynikała z potrzeby centralizacji biur i oddziałów banku w jednej lokalizacji. Wysoki standard budynku i nowoczesna aranżacja przestrzeni biurowej przeważyły o wyborze Mokotów Nova. Na decyzję wpłynęły również szeroki zakres usług skupionych w budynku oraz jego położenie.” – mówi Dariusz Karwański, starszy negocjator w dziale powierzchni biurowych Savills, która reprezentowała bank w transakcji najmu.

Svenska Handelsbanken AB został założony w 1871 roku w Szwecji. Obecnie posiada 675 oddziałów w Europie, USA i Azji.

Mokotów Nova to kompleks budynków biurowo-handlowych klasy A zlokalizowany na ulicy Wołoskiej 22. Kompleks oferuje do wynajęcia 41 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz 972 podziemnych miejsc parkingowych. Deweloperem biurowca jest Ghelamco Poland.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×