Tu jesteś:

Sukces komercjalizacji biurowców Silesia Star w Katowicach

Silesia Star, kompleks katowickich biurowców należący do LC Corp SA. o łącznej powierzchni biurowej 25 340 metrów kwadratowych jest obecnie wynajęty w 98 procentach.

- Naszymi klientami są duże polskie i zagraniczne firmy, które zdecydowały się otworzyć swoje siedziby na Śląsku. Osoby pracujące w biurowcu mają do dyspozycji parking, windy o dużej przepustowości, punkty usługowe, pasaż handlowy, klub fitness a także strefę restauracyjną i kawiarnie oraz biura serwisowe. Dbamy o to komfort najemców na najwyższym poziomie, na co dowodem są już pierwsze przedłużenia umów najmu w budynku A - mówi Izabela Miśta – Manager ds. Najmu LC Corp SA.

Kompleks Silesia Star to dwa ośmiokondygnacyjne budynki połączone pasażem handlowym. Autorem projektu jest biuro Autorskiej Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates. Ta sama pracownia zaprojektowała dla LC Corp SA między innymi dwa powstające obecnie biurowce – Wola Retro w Warszawie i Retro Office House we Wrocławiu. Budowa obiektu biurowego Silesia Star rozpoczęła się we wrześniu 2013 roku i trwała 36 miesięcy. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka budowlana Budimex z Warszawy. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×