Tu jesteś:

Starbucks w Hi Piotrkowska 155

Pierwsza kawiarnia sieci Starbucks w centrum Łodzi zostanie otwarta w kompleksie Hi Piotrkowska 155, którego deweloperem jest Master Management Group. Inwestycja przy Centrum Przesiadkowym na trasie W-Z przyciąga kolejnych najemców.

Nowy lokal Starbucks w Łodzi będzie miał powierzchnię 108 mkw. i zajmie parter pięciokondygnacyjnego budynku biurowego. Do kawiarni będzie można wejść zarówno z placu,usytuowanego u zbiegu ulicy Mickiewicza i alei Kościuszki, jak i bezpośrednio z  ulicy Piotrkowskiej. W okresie wiosennym i letnim do dyspozycji klientów oddane będzie także zewnętrzne patio.

Piotrkowska 155 to kompleks składający się z trzech budynków: 19-piętrowej wieży biurowej połączonej z 7-piętrowym hotelem oraz 5-piętrowego budynku biurowego. W hotelu Hampton by Hilton znajdzie się 149 pokoi. Natomiast dwa sąsiadujące budynki (19 i 5 pięter) zaoferują powierzchnię biurową klasy A+ o całkowitej powierzchni najmu 21 tys. mkw. oraz 4 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Kompleks Piotrkowska 155 powstanie przy Centrum Przesiadkowym w centralnej części Łodzi i będzie ważnym punktem na mapie biznesowej miasta.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×