Tu jesteś:

Smyk wraca do Cedetu

Cedet

Zlokalizowany przy ul. Kruczej 50 budynek Cedet, mimo swojej bogatej historii, w najnowszych dziejach Warszawy zapisał się przede wszystkim jako miejsce narodzin i wieloletnia siedziba kultowego Smyka. Przedstawiciele firmy Smyk oraz inwestora - spółki Immobel Poland - podpisali umowę najmu.

Po zakończeniu negocjacji umowy najmu, za które ze strony Smyka odpowiadał Pan Paweł Oskędra – Property Director sieci, umowę podpisano w dniu 21 grudnia 2017 roku. Zgodnie z zapisami salon firmy zlokalizowany zostanie w dwupoziomowym lokalu, połączonym oczywiście wewnętrznymi, ruchomymi schodami oraz windą. Na parterze, z wejściami od ul. Kruczej oraz od Alei Jerozolimskich, zajmie ok 405 mkw, a na I piętrze blisko 1100 mkw.

Umowa ze Smykiem pozwoliła Immobel Poland zamknąć 2017 rok z komercjalizacją części handlowej obiektu na poziomie 75 proc. Punkty handlowe, których całkowita powierzchnia najmu to ponad 7000 mkw, zostały zaprojektowane na poziomie -1, parterze i 1 piętrze. Pozostałe kondygnacje o powierzchni ok. 15 000 mkw zajmą prestiżowe biura. W nowej odsłonie inwestycja zostanie oddana do użytku na przełomie I i II kwartału 2018 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×