Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  Skanska podpisuje kolejne umowy najmu w kompleksie Green Towers we Wrocławiu

Skanska podpisuje kolejne umowy najmu w kompleksie Green Towers we Wrocławiu

Green Towers, Wrocław

Skanska Property Poland podpisała kolejne umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Green Towers we Wrocławiu. Nowi najemcy w zielonym biurowcu to firmy Dolby, Grupa Medicover oraz Talex. Nie będą to jednak pierwsi najemcy Green Towers –  w połowie kwietnia 2012 roku do budynku A wprowadziły się firmy Ernst & Young oraz Grupa Allegro.

Firma Dolby, która wynajęła ok. 850 mkw. w oddanym niedawno do użytku budynku A, planuje wprowadzić się do Green Towers już we wrześniu tego roku. Wrocławski oddział Dolby będzie jedenastą placówką firmy w Europie. Również we wrześniu do budynku przeniesie się firma Talex, dostawca zaawansowanych technologicznie usług i rozwiązań IT pozwalających optymalizować procesy biznesowe, której biuro zajmie 300 mkw. w budynku A kompleksu.

Grupa Medicover, która wynajęła ok. 1 350 mkw., zajmie pomieszczenia w obecnie realizowanym budynku B w kompleksie Green Towers, gdzie powstanie również przychodnia Medicover. W transakcji z Medicover pośredniczyła firma Colliers International. Będzie to już druga placówka tej grupy medycznej w biurowcu zrealizowanym przez Skanska Property Poland. Pierwsza mieści się w budynku Atrium Centrum w Warszawie przy Al. Jana Pawła II. 

Prace związane z budową II fazy projektu Green Towers, czyli budynku B, rozpoczęły się w październiku 2011 r., a jego oddanie do użytku zaplanowano na przełom 2012 i 2013 roku. Łączna powierzchnia najmu w kompleksie Green Towers wyniesie 23 300 mkw., z czego około 11 600 mkw. przypadnie na budynek B. Kompleks Green Towers został już precertyfikowany w systemie certyfikacji środowiskowej LEED.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×