Tu jesteś:

Securitas Polska w Mokotów Plaza

Securitas Polska, wiodący gracz na rynku usług ochrony i bezpieczeństwa wybrał Mokotów Plaza na swoją nową siedzibę w Polsce.

Najemca wynajął ponad 2500 m2 powierzchni biurowej zlokalizowanej na czwartym, ostatnim piętrze budynku. Poza powierzchnią biurową, w budynku znajdą się również: SOC (Securitas Operation Center), Experience Center oraz powierzchnie szkoleniowe.Umowa najmu została podpisana na 10 lat, a w transakcji doradzało Nuvalu Polska.

Cieszymy, się, że Mokotów Plaza pozyskał SECURITAS POLSKA. Jest to firma znana ze swej innowacyjności oraz wysokiej jakości usług i jesteśmy przekonani, że dzięki obecności takiego najemcy Mokotów Plaza będzie najlepiej chronionym budynkiem na Służewcu – skomentowała Anna Szelc, reprezentująca fundusz Azora Europa w Polsce.

Securitas Polska zależało na unowocześnieniu siedziby oraz zmianie stylu pracy, co umożliwiła duża powierzchnia piętra będąca jednym z atutów Mokotów Plaza. Dodatkową zaletą jest możliwość dalszej ekspansji w budynku, która jest planowana przez najemcę w najbliższym czasie - powiedział Dominik Pawlak, Associate Director w Nuvalu Polska.

Securitas Polska jest częścią największego na świecie koncernu ochrony Securitas AB, obecnego w ponad 55 krajach. W Polsce Securitas świadczy usługi ochrony od 1996 roku. Będąc w ścisłej czołówce w branży pod względem jakości usług, innowacyjności i dynamiki rozwoju, firma zatrudnia ponad 6000 pracowników realizujących zadania na terenie całego kraju.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×