Tu jesteś:

Rossmann i Connect na Postępu 14

Postępu 14

Do oddanego niedawno do użytku biurowca Postępu 14 wprowadzi się dwóch kolejnych najemców. Właściciel budynku, HB Reavis Poland, podpisał umowy najmu powierzchni handlowo-usługowej z siecią Rossmann oraz z kantyną Connect.

Rossmann posiada w Polsce 1050 sklepów w 400 miastach. Firma zatrudnia nad Wisłą blisko 15 000 osób, a jej asortyment obejmuje 16 000 produktów firm polskich i zagranicznych, w tym artykuły z logo marki własnej Rossmann. Od momentu wejścia na polski rynek w 1993 r. sieć otwiera kolejne punkty. Na swoją najnowszą lokalizację Rossmann wybrał Postępu 14. Zajmie 476 mkw. na parterze budynku, od strony ulicy Marynarskiej.

W listopadzie swoje drzwi otworzy kantyna Connect. Wynajmie 426 mkw. powierzchni na parterze od strony wewnętrznego dziedzińca. Będzie można tu zjeść śniadania, przekąski i obiady.

Budowa Postępu 14 rozpoczęła się w listopadzie 2013 r. Budynek jest trzecią inwestycją HB Reavis oddaną do użytku w Warszawie. Dwa wcześniejsze projekty, Konstruktorska Business Center i Gdański Business Center, zostały skomercjalizowane w odpowiednio 100 proc. i ponad 80 proc.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×