Tu jesteś:

Rödl & Partner z nowym biurem w Olivia Business Centre

Olivia Business Centre

Rödl & Partner, w związku z dynamicznym rozwojem oddziału firmy w Gdańsku, wynajął nowe, większe biuro w centrum biurowym Olivia Business Centre. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, business process outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne i consulting. Działa w 50 krajach i ma 111 biur, w których pracuje 4900 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach. Rödl & Partner w Polsce obejmuje spółki: Roedl Audit, Roedl Outsourcing, Roedl Consulting, Rödl Kancelaria Prawna i IT Roedl Consulting. Naczelną wartością firmy jest spójna kultura organizacji na całym świecie – jest proaktywnym opiekunem średniej wielkości przedsiębiorstw, będących liderami na rynkach światowych.

Trójmiejskie biuro firmy działało dotychczas w biurze serwisowanym O4 Coworking w Olivia Business Centre. Od lutego Rödl & Partner operuje na powierzchni prawie 360 mkw. w biurowcu Olivia Four. Jest to budynek z 2014 roku cechujący się wieloma ekologicznymi rozwiązaniami. Należy do centrum biurowego Olivia Business Centre, które jest zlokalizowane w samym sercu metropolii, tuż obok Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Olivia to obecnie ponad 175 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, podczas gdy docelowa powierzchnia wyniesie ponad 250 000 mkw.

Nowy kontrakt z Rödl & Partner jest kontynuacją dotychczasowego, niezwykle dynamicznego rozwoju tej firmy w Olivia Business Centre. Cieszymy się, że na przestrzeni tych lat udało nam się wspólnie wypracować relację, która otworzyła drogę do dalszej współpracy. Dotychczasowa satysfakcja Rödl & Partner z posiadania biura w Olivii i wybór Olivii na kolejne lata są dla nas prawdziwym sukcesem” – mówi Joanna Jankowska, Account Manager w zespole wynajmu Olivia Business Centre.

Rödl & Partner dynamicznie rozwija się w Trójmieście. Przejście z powierzchni coworkingowej do własnego biura to ważny krok w budowaniu silnej pozycji rynkowej. Kluczową kwestią decydującą o wyborze przestrzeni biurowej była dobra komunikacja oraz liczne udogodnienia dla pracowników i klientów” – mówi Michał Rafałowicz, Dyrektor pomorskiego biura Cresa Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×