Tu jesteś:

Rise.pl otwiera kolejny oddział w Krakowie

Od lipca 2019 r. Rise.pl, operator elastycznych miejsc pracy oferować będzie powierzchnię w ścisłym centrum miasta, naprzeciwko Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. W tym celu Rise.pl wynajęło 1640 mkw. przy ul. Kurniki 9, zajmując tym samym cały budynek. W transakcji doradzała firma Savills.

Będzie to szósta lokalizacja Rise.pl w Krakowie. Firma posiada już biura w budynku Galileo (Al. Armii Krajowej 18) i Diamante Plaza (ul. Jana Dekerta 24) oraz przy ul. Samuela Bogumiła Lindego 1C i ul. Królewskiej 65a. Docelowo lokalizacja przy ul. Kurniki uzupełni usługi oferowane dotychczas przy ul. Królewskiej. W sierpniu otwarte zostanie kolejne biuro operatora w Fabryczna Office Park (Al. Pokoju 18). Poza Krakowem Rise.pl obecne jest w Warszawie, Rzeszowie i Katowicach.

W budynku przy ul. Kurniki 9 znajdować się będzie zarówno przestrzeń coworkingowa jak i biura w układzie gabinetowym. Dla najemców dostępne będą także strefy relaksu i liczne sale konferencyjne.

Kraków jest drugim co do wielkości rynkiem przestrzeni coworkingowych i biur serwisowanych w Polsce, a Rise.pl należy do ścisłej czołówki największych operatorów tych powierzchni działających w stolicy Małopolski. Nowy budynek, dzięki swojej centralnej lokalizacji i znakomitemu dostępowi do transportu publicznego idealnie uzupełni portfel nieruchomości Rise.pl – mówi Agnieszka Kuehn, starszy konsultant w dziale powierzchni biurowych z krakowskiego biura Savills.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×