Tu jesteś:

Relax dla biznesu w Adgar Plaza

Ewelina Nuszczyńska, Leasing Specialist Adgar Poland

Do grona najemców Adgar Plaza B dołączył Not Another Yoga Studio (N.A.Y.S.). Oferuje swoim klientom różnorodne zajęcia relaksacyjne i sportowe.

Do grona najemców Adgar Plaza B dołączył Not Another Yoga Studio (N.A.Y.S.). Na powierzchni 230 mkw. powstało miejsce na mapie Biznesowego Mokotowa, które oferuje swoim klientom różnorodne zajęcia jogi i fitnessu. Oficjalne otwarcie w poniedziałek 12 lutego b. roku .

Studio oferuje różnorodny zakres zajęć z zakresu jogi – także w hamaku, pilates, czy callanetics. To kolejne po Calypso Fitness Adgar Postępu miejsce w ramach kompleksu, gdzie najemcy mogą poćwiczyć w przyjaznym miejscu i lokalizacji.

- Wszystko co robimy, robimy z szacunkiem dla środowiska naturalnego i jego beneficjentów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Adgar Poland, ponieważ nasze wartości są podobne, a budynki ekologiczne, przyjazne dla najemców, i można w nich elastycznie kształtować własną, nowoczesną przestrzeń. Wspólnie jesteśmy w stanie doskonale zadbać o okolicznych pracowników i mieszkańców. Chcemy, aby N.A.Y.S. stało się prawdziwą oazą, miejscem relaksu w centrum biurowym Mokotowa, by nasi goście poczuli się u nas wyjątkowo i mogli zadbać o siebie po czy w trakcie pracy. Serdecznie wszystkich do nas zapraszamy, do Adgar Plaza B, przy Postępu 17B - powiedziała Martyna Czyżewska, założycielka Not Another Yoga Studio. 

Adgar Plaza B jest cześcią Kompleksu Adgar Plaza, który tworzy razem z Adgar Plaza A i Adgar Plaza One. Budynki A i B oraz Plaza One dysponujące certyfikatem LEED Gold, oferują razem 40 tys. mkw. powierzchni biurowych klasy A. W całym Kompleksie najemcy otrzymują możliwość zaaranżowania przestrzeni w komfortowy i elastyczny sposób, jak najbardziej dopasowanej do swoich indywidualnych potrzeb. 

- Cieszymy się, że N.A.Y.S. do nas dołącza, ponieważ wzbogaci ofertę sportową i relaksacyjną dla naszych najemców, ale także dla wszystkich zainteresowanych osób, codziennie zapracowanych na naszym biznesowym Mokotowie - mówi Ewelina Nuszczyńska Leasing Specialist Adgar Poland odpowiedzialna za kontrakt z N.A.Y.S.

Adgar Poland jest deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości biurowych. Firma funkcjonuje na rynku izraelskim, kanadyjskim i belgijskim, w Polsce obecna od 1999 roku. Do tej pory Adgar koncentrował się na rynku warszawskim, gdzie ma bogate porfolio najwyższej klasy budynków biurowych na Mokotowie i Ochocie, m.in. Adgar Park West i Kompleks Adgar Plaza posiadający certyfikat LEED Gold. 

Źródło: Adgar Poland

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×