Tu jesteś:

Rekordowa transakcja najmu powierzchni biurowej

Mennica Legacy Tower

mBank SA wynajął 45600 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Mennica Legacy Tower. Jest to największa transakcja najmu powierzchni na rynku polskim. W transakcji najemcy doradzali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej Cresa.

Mennica Legacy Tower powstaje przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej na warszawskiej Woli. Budowa rozpoczęła się w listopadzie 2016 r. 140-metrowa wieża Mennica Legacy Tower i sąsiadujący z nią 43-metrowy Budynek Zachodni będą miały łączną powierzchnię biurową 65 630 mkw. Inwestorami kompleksu są Golub GetHouse i Mennica Polska S.A. Oddanie do użytku całej inwestycji planowane jest na jesień 2019 roku.

Wśród najemców przestrzeni biurowych Mennica Legacy Tower znajdują się mBank (dominujący najemca), Allen & Overy oraz światowy lider przestrzeni coworkingowych – WeWork. Ofertę kompleksu uatrakcyjnią przestrzenie handlowo-usługowe, które zostaną zagospodarowane m.in. przez koncept restauracyjny MEET & EAT oraz klub fitness Zdrofit.

Powierzchnia wynajęta przez mBank (45600 mkw.) jest największą jak do tej pory transakcją najmu na rynku nieruchomości biurowych w Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×