Tu jesteś:

Reader’s Digest wprowadza się do Empark Mokotów Business Park

Empark Mokotów Business Park

Międzynarodowe wydawnictwo Reader’s Digest podpisało umowę najmu ponad 1 tys. mkw. w budynku Saturn, w kompleksie biurowym Empark Business Park na warszawskim Mokotowie.

Umowa została podpisana na trzy lata, a nowy najemca wprowadzi się do obiektu w czerwcu. Firmę w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjowania warunków najmu wspierali eksperci z Jones Lang LaSalle. Izabela Ciszewska, Młodszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL poinformowała, że główne atuty, które zdecydowały o wyborze Empark Mokotów Business Park to sprawna komunikacja z centrum miasta, dobrze rozwinięte zaplecze usługowe na terenie kompleksu i łatwy dostęp do środków transportu publicznego.
Saturn, o powierzchni najmu 12,5 tys. mkw. to jeden z 9 budynków biurowych należących do Empark Mokotów Business Park, kompleksu biurowego należącego do funduszu Heitman European Property Partners III. Kompleks zlokalizowany jest w kwartale ulic Domaniewskiej, Postępu, Marynarskiej i Wołoskiej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×