Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  Raiffeisen Bank Polska SA wynajął powierzchnię biurową w budynku Metropolitan

Raiffeisen Bank Polska SA wynajął powierzchnię biurową w budynku Metropolitan

Colliers International, doradca na rynku nieruchomości, reprezentował Raiffeisen Bank Polska SA w procesie najmu powierzchni biurowej w warszawskim biurowcu Metropolitan. Umowa weszła w życie w połowie 2010 roku.

Raiffeisen Bank, reprezentowany przez Colliers International, wynajął ponad 300 mkw. powierzchni biurowej klasy A w warszawskim biurowcu Metropolita, położonym w centrum miasta przy placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest to trzyskrzydłowy budynek, oferujący powierzchnię biurową na 6 kondygnacjach naziemnych. Pod budynkiem znajdują się dwa poziomy garaży podziemnych. Powierzchnię komercyjną na parterze zajmują ekskluzywne banki oraz najbardziej prestiżowe marki modowe na świecie, takie jak Dior czy Escada.

Raiffeisen Bank Polska SA należy do Grupy Raiffeisen International Bank-Holding AG, która posiada ponad 3 tys. placówek i obsługuje ponad 15 mln klientów. Grupa jest skonsolidowana z trzecim co do wielkości bankiem w Austrii, Raiffeisen Zentralbank Österreich AG, który świadczy pełen zakres usług bankowości komercyjnej i inwestycyjnej.

Dział powierzchni biurowych Colliers International Poland specjalizuje się w reprezentacji najemców. W ramach tej usługi koordynuje proces relokacji, renegocjacji lub ekspansji firm. Od 2001 roku dział reprezentował między innymi takie firmy, jak Deloitte, Panasonic, Schneider Electric, TMF, GTECH, Samsung Electronics, Provident, Nestle, Canal+ Cyfrowy, UPC i wiele innych.

Źródło: Colliers International

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×