Tu jesteś:

Provident w Business Garden Poznań

Business Garden Poznań

Firma Provident Polska zajmie blisko 680 mkw. w kompleksie biurowym Business Garden w Poznaniu. W procesie relokacji najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International.

Provident Polska jest częścią międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Przez 20 lat działalności w Polsce, Provident stał się jedną z firm na rynku pożyczek gotówkowych. Wraz z rozwojem działalności, firma zdecydowała się na przeniesienie siedziby do Business Garden Poznań. Do nowego biura najemca wprowadzi się 1 grudnia tego roku. 

Kompleks Business Garden Poznań docelowo zaoferuje łącznie ok. 88 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej w dziewięciu budynkach z wewnętrznym ogrodem. Pierwszy etap inwestycji, obejmujący cztery budynki biurowe o łącznej powierzchni 42 000 mkw., został oddany do użytku w 2015 r. Obecnie trwa realizacja drugiego etapu inwestycji, składającego się z pięciu biurowców o łącznej powierzchni 46 000 mkw., której zakończenie planowane jest na koniec 2018 r. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×