Tu jesteś:

ProData Consult na dłużej w Horizon Plaza

Union Investment Real Estate podpisał nową umowę najmu w swoim biurowcu Horizon Plaza położonym na warszawskim Mokotowie. Firma ProData Consult świadcząca usługi z zakresu konsultingu IT, zwiększyła dotychczas zajmowaną powierzchnię biurową w budynku o kolejne 1 000 mkw. Przy transakcji doradzała firma Knight Frank. Dzięki nowej umowie, ProData Consult będzie wynajmować w Horizon Plaza łącznie 3 600 mkw., stając się jednym z największych najemców w budynku.

To już druga umowa najmu podpisana na powierzchnie biurowe w Horizon Plaza w tym roku. W połowie lutego 7 700 mkw. w budynku wynajął chiński gigant technologiczny Huawei. Nowa umowa z ProData Consult zwiększa udział powierzchni wynajmowanej w Horizon Plaza przez firmy z branży IT. Poza firmami technologicznymi i konsultingowymi, w strukturze najemców biurowca znajdują się przedsiębiorstwa z sektora bankowego i usług finansowych.

Horizon Plaza to dziesięciopiętrowy biurowiec zlokalizowany na warszawskim Służewcu oferujący ok. 36 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Union Investment stał się właścicielem nieruchomości w 2010 roku, gdy budynek został nabyty przez jeden z otwartych funduszy inwestycyjnych Union Investment.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×