Tu jesteś:

Predom w budynku Górskiego 9

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, pośredniczył w transakcji wynajmu 650 m kw. powierzchni biurowej w budynku Górskiego 9, reprezentując wynajmującego – firmę Predom. Nowy najemca, kancelaria prawna reprezentowana przez NAI Estate Fellows, zajmie w budynku dwa piętra – drugie i trzecie.

Górskiego 9 to czteropiętrowa powojenna kamienica biurowa usytuowana w samym centrum Warszawy, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Szpitalną. Budynek oferuje łącznie 1780 m kw. klimatyzowanej powierzchni w układzie gabinetowym. Odnowiona fasada, reprezentacyjna recepcja i wysokie pomieszczenia dodatkowo podkreślają wysoki standard budynku. W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz dwie linie metra. W okolicy mieści się wiele restauracji, kawiarni, hoteli i urzędów, m.in. Wojewódzki Sąd Administracyjny i Naczelny Sąd Administracyjny.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×