Tu jesteś:

Ponad połowa biurowca Waterside dla LPP

Firma odzieżowa LPP po raz kolejny zdecydowała się na powiększenie powierzchni biurowej w budynku Waterside w Gdańsku. Jednocześnie przedłużyła najem dotychczas zajmowanych biur w tym obiekcie. Knight Frank, agent wyłączny, reprezentował w procesie wynajmu fundusz Deka Immobilien, właściciela nieruchomości.

Firma LPP, największa polska firma odzieżowa, właściciel pięciu popularnych marek – Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay, ponownie zwiększyła powierzchnię najmu w biurowcu, tym razem o 740 mkw. Tym samym łączna powierzchnia biur LPP w Waterside sięga już ponad 4 850  mkw. Firma wprowadziła się do budynku w drugiej połowie 2016r.

Waterside to 5-kondygnacyjny budynek biurowy z usługowym parterem i gruntownie zmodernizowanymi wnętrzami, o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 9 tys. mkw. Budynek dysponuje licznymi miejscami parkingowymi. Położony jest przy ulicy Długie Ogrody, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, mariny jachtowej oraz wielu instytucji finansowych. Waterside oferuje łatwy dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×