Tu jesteś:

Polska Izba Ubezpieczeń na dłużej w Spektrum Tower

Organizacja samorządu branżowego, reprezentująca wszystkie zakłady ubezpieczeń działające w Polsce, podpisała aneks przedłużający dotychczasową umowę najmu na blisko 1 000 mkw. w warszawskim biurowcu Spektrum Tower.

Do Spektrum Tower wprowadziliśmy się pod koniec 2015 roku. Przekonała nas doskonała lokalizacja i elastyczność, jeśli chodzi o aranżację biura. Po czterech latach możemy nadal powiedzieć, że czujemy się tu świetnie, a warunki pracy są bardzo dobre - komentuje Piotr Gliński, dyrektor finansowy Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Polska Izba Ubezpieczeń to prestiżowy najemca, który na kolejnych pięć lat wybiera Spektrum Tower. To dla nas potwierdzenie ogromnego potencjału naszego budynku - rozpoznawalnego, w pełni wynajętego biurowca w świetnej lokalizacji, który jest doceniany również przez pozostałych najemców - dodaje Anna Korwin-Kulesza, leasing manager, Globalworth.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×