Tu jesteś:

Pierwszy najemca w biurowcu Oxygen Park

Oxygen Park, Warszawa

Inwestor biurowca Oxygen Park, firma Yareal Polska, podpisała pierwszą umowę najmu. Oxygen Park stanie się nową siedzibą firmy Merck Sp. z o.o. Umowa na powierzchnię około 2 500 mkw. została zawarta na okres 5 lat. 

Oxygen Park zaoferuje najemcom łącznie około 17 700 mkw. powierzchni biurowej klasy A, zlokalizowanej na sześciu kondygnacjach w dwóch budynkach połączonych zewnętrznym zielonym patio oraz około 400 mkw. powierzchni usługowo-gastronomicznej. W obiekcie znajdzie się 141 miejsc na parkingu podziemnym i 21 miejsc na zewnątrz budynku. Lokalizacja Oxygen Park zapewni doskonały dojazd do budynku zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Dla wygody osób korzystających z komunikacji alternatywnej w obiekcie planowany jest parking dla rowerów oraz prysznice. Oxygen Park podlega certyfikacji w systemie BREEAM. Autorem projektu architektonicznego biurowca jest pracownia JEMS Architekci.

Planowany termin ukończenia pierwszego etapu inwestycji to I kw. 2013 roku, zaś drugiego to IV kw. 2013 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×