Tu jesteś:

Pięć nowych biur Regus do końca roku

Regus, dostawca biur coworkingowych do końca 2018 roku otworzy 5 kolejnych lokalizacji w największych polskich miastach.

Firma Regus, największy na świecie dostawca elastycznych przestrzeni biurowych i co-workingowych do końca 2018 roku otworzy 5 kolejnych lokalizacji w największych polskich miastach. Część z nich jest już w większym stopniu wynajęta. 

Do świeżo otwartych w pierwszej połowie roku powierzchni biznesowej Regus w inwestycjach Solec Business Center i Villa Metro Wilanowska dołączy 5 nowych  w Warszawie, Gdańsku i w Krakowie. Łącznie, zaoferujemy około 700 miejsc pracy. Zauważalnym trendem jest powiększająca się grupa docelowa. Obecnie stosunek klientów zagranicznych i rodzimych wynosi nawet pół na pół. Polskie firmy wyraźnie dostrzegają wartość dodaną w Regusie, który w przypadku ekspansji firmy daje klientowi możliwość przenoszenia biura z miasta do miasta czy nawet z kraju do kraju - potwierdza  Rafał Gabteni, Area Director na Polskę w grupie IWG, w skład której wchodzi Regus, lider w dostarczaniu elastycznej przestrzeni biurowej z 25. lokalizacjami w Polsce. 

Warszawskie biura Regusa o łącznej powierzchni 4100 mkw. powstaną w biurowcach Polna Corner, Atrium Plaza oraz Park Avenue. Biuro w Gdańsku, znajdujące się w kompleksie Opera Office, będzie miało ok. 1400 mkw. i zostanie oddane do użytku na przełomie września i października br. Z kolei krakowski kompleks o powierzchni ok.1500 mkw., który został już zarezerwowany w 99 proc. przez jedno z największych globalnych przedsiębiorstw, zostanie oddany do użytku we wrześniu br. w biurowcu Equal Buisness Park. 

Centra biznesowe Regus opierają się na jednym z dwóch projektów Sagano i Bauhaus. Pierwsze, inspirowane naturą i czterema porami roku Sagano realizowane w lokalizacji Regus Villa Metro, Atrium Plaza, Opera Office, Polna Corner i Equal Park - to nowoczesna przestrzeń wykorzystująca eleganckie linie, stal nierdzewną czy szkło hartowane. Drugi projekt Bauhaus (biura w Park Avenue lub Solec w Warszawie) ma industrialny charakter, z dużą różnorodnością przestrzeni do pracy które cieszą się popularnością wśród startupów i młodych firm. 

Źródło: Regus

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×