Tu jesteś:

Philips Polska wprowadzi się do Symetris Business Park II w Łodzi

4 000 m kw. czyli połowę budynku Symetris Business Park II  zajmie Philips Polska w Łodzi. Lider w dziedzinie technologii będzie rozwijał swoją działalność w nowym biurze, w kompleksie należącym do Echo Investment. Zespół Reprezentacji Najemcy Knight Frank reprezentował Philips Polska w procesie wyboru lokalizacji i negocjacjach umowy najmu.

Philips jest obecny na polskim rynku od blisko 90 lat. Należy do najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów sprzętu AGD i RTV. Firma wprowadzi się na nową powierzchnię w czwartym kwartale tego roku. Philips Polska ma zagwarantowaną możliwość ekspansji w tym samym budynku.

Symetris Business Park jest nowoczesnym kompleksem biurowym składającym się z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu 19 000 m kw., zlokalizowanym przy al. Piłsudskiego – głównej arterii miasta, łączącej Śródmieście z dwiema największymi dzielnicami - Widzewem i Retkinią. Powierzchnie biurowe w kompleksie Symetris Business Park spełniają najwyższe standardy. Każde  biuro wyposażone jest w podnoszone podłogi, puszki podłogowe, podwieszane sufity, przyjazne oświetlenie, czujniki dymu i temperatury, klimatyzację i wentylację oraz duże okna z roletami pozwalające na kontrolę dostępu naturalnego światła. Budynek posiada zielony certyfikat BREEAM.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×