Tu jesteś:

Pasaż Lipińskiego skomercjalizowany w 50 proc.

Pasaż Lipińskiego, Warszawa

Vienna Capital Partners doradca finansowy i inwestycyjny prowadzący działalność na terenie państw Europy Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę najmu w Pasażu Lipińskiego w Warszawie. VCP zajmie 326 mkw. powierzchni biurowej wraz z podpisaniem tej umowy najmu, budynek został w ponad 50 proc. wynajęty.

Sebastian Świstak, Starszy Negocjator w Savills opowiedziany za wynajem Pasażu Lipińskiego, komentuje: “Ostatnio zaobserwowaliśmy zwiększone zainteresowanie wśród potencjalnych najemców, którzy poszukują wyjątkowej lokalizacji na biuro w centrum Warszawy. Wierzymy, że z Vienna Capital Partners jako nowym najemcą, to zainteresowanie będzie rosło.” Najemcami budynku są już: Starbucks, Vapiano, Home Broker, Spengler Fox, PF  Concept, NBC Universal oraz Izumi Sushi Restaurant.

Pasaż Lipińskiego, którego właścicielem jest Union Investment Real Estate, zdobył nagrodę RICS Regeneration Award Poland 2011 za udaną renowację budynku. Nieruchomość zlokalizowana przy Alejach Jerozolimskich 61-63 w pobliżu hotelu Marriott, to historyczny kompleks odnowiony zgodnie z jego pierwotną zabudową. Pasaż Lipińskiego to 5 900 mkw. nowoczesnej przestrzeni do wynajęcia, z czego 2 500 mkw. to powierzchnia handlowa,  a 3.500 mkw.to biura.

Savills jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za jego komercjalizację.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×