Tu jesteś:

Park Postępu zapełnia się najemcami

Spółka Echo Investment, deweloper biurowca Park Postępu zrealizowanego przy ul. Postępu 21 w Warszawie, zawarł umowy najmu pond 3 tys. mkw. powierzchni.

W ostatnich tygodniach do grona najemców dołączyły: Damovo Polska - firma projektująca i realizująca aplikacje biznesowe i komunikacyjne; Ikano Bank Polska - należąca do koncernu Ikea bank, firma oferująca kredyty konsumpcyjne dla klientów swojej sieci, w kompleksie otworzy swoją główną siedzibę; Otto Polnad - wiodący w Europie producent wyposażenia placów zabaw i akcesoriów związanych z gospodarką odpadami; Codec System Polska - firma dostarczająca dużym i średnim organizacjom rozwiązania z zakresu Business Intelligence i Performance Management; EBS SA - właściciel między innymi sieci pralni 5asec; InDreams - firma opracowująca koncepcje i zasady programów lojalnościowych; Międzynarodowe Centrum Szkoleń i Konferencji - firma oferująca wsparcie edukacyjne i konsultingowe w zakresie rozwiązań informatycznych dla międzynarodowych koncernów i instytucji publicznych oraz Beckman Coulter - szwajcarski koncern działający w branży medycznej.
Obecnie trwają prace wykończeniowe w czwartym - ostatnim budynku kompleksu. Zakończenie ostatniego etapu biurowca zaplanowano na III kwartał 2010 roku.

Park Postępu to nowoczesny zespół biurowy klasy A, składający się z 4 budynków połączonych kondygnacją parteru. Kompleks jest realizowany na warszawskim Mokotowie, na działce u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej. Każdy z budynków ma 7 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne.
Łącznie Park Postępu to około 34 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Zespół wyposażony będzie w ponad 800 miejsc parkingowych. Projekt architektoniczny został opracowany w warszawskiej pracowni APA Wojciechowski. Budowę obiektu rozpoczęto w styczniu 2008 roku. Roboty prowadzone są przez firmę Modzelewski & Rodek.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×