Tu jesteś:

Pardon, To Tu w nowej lokalizacji

Pardon, To Tu, fot. Kamil Wróblewski

Pardon, To Tu, kultowa warszawska klubokawiarnia wybrała na swoją nową lokalizację budynek biurowy International Business Center należący do funduszu Deka Immobilien. W transakcji najmu właściciela obiektu reprezentowała firma doradcza Savills.

Nowe miejsce, w którym od czerwca znajduje się Pardon, To Tu wyróżnia się nieszablonowym wystrojem, nawiązującym do wyglądu pierwszej lokalizacji przy placu Grzybowskim. Główną część lokalu stanowi scena, którą zdobi czerwona ściana z nazwiskami znanych artystów. Niepowtarzalnego klimatu dopełniają okazałe regały z książkami oraz wysoki sufit, który pozwolił na stworzenie funkcjonalnej antresoli. Pardon, To Tuprezentuje się najlepiej, kiedy wypełniony jest ludźmi w trakcie koncertów oraz innych wydarzeń kulturalnych, których właściciele klubokawiarni zorganizowali już ponad 600.

To było duże wyzwanie znaleźć nowy dom dla Pardon, To Tu oraz przystosować go we wszystkich aspektach do prowadzenia szeroko pojętej działalności klubowo-kulturalnej” – zauważa Daniel Radtke, właściciel Pardon, To Tu. „Mamy poczucie, że profesjonalizm oraz zrozumienie ze strony firmy Savills przyczyniły się do osiągnięcia tego celu" - dodaje Magdalena Dudek, manager Pardon, To Tu.

Firma doradcza Savills na wyłączność odpowiada za komercjalizację powierzchni biurowej w budynku IBC. Kompleks, na który składają się dwa budynki, oferuje ponad 36 000 m kw. powierzchni biurowej klasy A+. Jednym z głównych najemców obiektu jest firma PwC. Klubokawiarnia Pardon To, Tu zajęła w budynku ok. 275 mkw., na które składa się powierzchnia na parterze oraz antresola. Dodatkowo najemca posiada ponad 100-metrowy ogródek.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×