Tu jesteś:

Orange Polska nowym najemcą Ogrodowa Office

Orange Polska to kolejny najemca w niedawno otwartym biurowcu Ogrodowa Office w centrum Łodzi. Firma wynajęła ponad 4 000 mkw. powierzchni biurowej i magazynowej na pierwszym piętrze, którą wypełnią biura przeniesione z innych lokalizacji w Łodzi. W transakcji uczestniczyła międzynarodowa firma doradcza CBRE.

Do nowego obiektu przeprowadzi się ponad pięciuset pracowników z różnych struktur – z obszarów sprzedażowych, informatycznych, wsparcia obsługi oraz administracji. Przeprowadzka zaplanowana jest na początek drugiego kwartału 2019r.

„Naszym celem jest zapewnienie digitalnego i elastycznego środowiska pracy. Oprócz indywidualnych miejsc pracy nasi pracownicy mają możliwość korzystania z powierzchni wspierającej – sal konferencyjnych o różnej wielkości, strefy biurek o regulowanej wysokości blatów oraz miejsc do pracy cichej. Pracownicy będą mogli łączyć pracę w biurze z  pracą zdalną. Taki model funkcjonuje już od roku w Gdańsku, a w przyszłości wprowadzimy go także w innych miastach” -  mówi Adam Wrzosek, Dyrektor Środowiska Pracy w Orange Polska.

„Serdecznie witamy Orange Polska w gronie najemców Ogrodowa Office. Dziś stopień komercjalizacji obiektu wzrasta do niespełna 60%, a dodatkowo zauważamy, że niedawne oddanie biurowca do użytkowania wzmaga zainteresowanie potencjalnych najemców. Jako biurowiec klasy A Ogrodowa Office, ze wszystkimi atutami tego rodzaju powierzchni, to doskonały wybór dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom komfortowe miejsce pracy w tętniącym życiem, centralnym punkcie miasta” – powiedział Alexander Jurkowitsch, członek zarządu firmy  Warimpex .

Ogrodowa Office to budynek biurowo-usługowy, zlokalizowany w centrum Łodzi, w bliskiej odległości od ulicy Piotrkowskiej, Manufaktury oraz hotelu Vienna House Andel’s Łódź.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×