Tu jesteś:

Operator biur serwisowanych nowym najemcą Business Garden

Firma Inoffice Group wynajęła 1668 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w kompleksie biurowym Business Garden Warszawa. Inoffice oferuje elastyczne powierzchnie dla firm poszukujących gotowych i w pełni wyposażonych biur. Oferta jest przeznaczona zarówno dla małych podmiotów, jak i większych firm, które potrzebują tymczasowej powierzchni dla swoich zespołów projektowych. Biuro
w Business Garden Warszawa będą siódmą lokalizacją Inoffice w Polsce.

Usługi oferowane przez Inoffice Group wzbogacą ofertę Business Garden. Będzie to ciekawa alternatywa dla nowych klientów poszukujących niewielkiej powierzchni biurowej, gotowej do wynajęcia od zaraz, bądź powierzchni tymczasowej, niejednokrotnie potrzebnej klientom po podpisaniu umowy w okresie prowadzenia prac wykończeniowych. Z pewnością oferta Inoffice będzie interesująca także dla najemców naszego kompleksu, którzy okazjonalnie zgłaszają zapotrzebowanie na dodatkową powierzchnię biurową lub przestrzeń konferencyjną. W obu przypadkach, atutem proponowanego rozwiązania jest krótki, elastyczny okres wynajmu - mówi Karolina Pawłowska, Leasing Manager w firmie Vastint Poland.

W naszej ofercie będą dostępne tradycyjne biura od dwuosobowych do 50 stanowisk pracy w przestrzeniach „open space”, stanowiska pracy czasowej, tzw. hot desk oraz salki konferencyjne do 14 osób. W bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie przygotować dowolny podział pomieszczeń oraz zapewnić szeroki wybór mebli biurowych. Wyróżniamy się elastycznym podejściem do potrzeb naszych klientów, dostarczając przestrzeń do pracy zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami - mówi Aleksandra Wojtasik, Dyrektor Zarządzająca Inoffice Group.

Business Garden składa się z siedmiu budynków, oferujących łącznie ponad 90 000 mkw. powierzchni biurowej. Kompleks położony jest przy ulicy Żwirki i Wigury, niedaleko stacji Szybkiej Kolei Miejskiej łączącej lotnisko z Dworcem Centralnym.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×