Tu jesteś:

Office Hub w West Station

Jeden z wiodących operatorów biur serwisowanych – firma Office Hub - wynajęła biuro o wielkości ponad 1100 m kw.  w pierwszym budynku  kompleksu West Station. W negocjacjach z firmą HB Reavis najemcy doradzał zespół ekspertów z BNP Paribas Real Estate Poland. Najemca zajmie powierzchnię na 12 piętrze budynku i rozpocznie działalność już w styczniu 2017 roku.

Michał Kuropieska, prezes zarządu w Office HUB komentuje -  Wybór West Station jako naszej kolejnej lokalizacji, podyktowany był kontynuowaniem przyjętej przez nas strategii otwierania centrów biznesowych w kluczowych węzłach komunikacyjnych miasta. Chcąc wykorzystać potencjał drzemiący w rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych dworca kolejowego i autobusowego, zdecydowaliśmy się rozszerzyć wachlarz oferowanych usług o sale konferencyjne dające możliwość organizowania szkoleń i spotkań biznesowych dla prawie 100 osób jednocześnie.

Adrian Bojczuk, Associate Director w dziale powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland dodaje -  Budynek pierwszej fazy kompleksu West Station daje Office HUB niezaprzeczalną przewagę w postaci dostępu do biura i centrum konferencyjnego bezpośrednio z poziomu dworca, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, czego na ten moment nie oferuje żaden inny operator biur serwisowanych w Warszawie.

West Station, to już czwarta lokalizacja Office HUB w stolicy. Pozostałe centra biznesowe znajdują się w wieżowcu Spektrum Tower, kameralnym biurowcu przy ul. Ryżowej 49, a także w Prosta Office Centre. Operator biur serwisowanych Office HUB to marka budowana przez polski kapitał, w oparciu o najlepsze rozwiązania i know-how zaczerpnięte od międzynarodowych liderów branży.

West Station to projekt realizowany wspólnie przez HB Reavis, PKP S.A. oraz Xcity Investment. Kompleks docelowo składać się będzie z dwóch czternastokondygnacyjnych budynków biurowych powstających w dwóch etapach. Pierwszy został już oddany do użytku  w III kwartale 2016 r., natomiast drugi zostanie oddany rok później.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×