Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  Octava Property Trust wynajmuje 4 tys. mkw. w warszawskich biurowcach

Octava Property Trust wynajmuje 4 tys. mkw. w warszawskich biurowcach

Octava Property Trust świętuje komercjalizacyjny sukces. Właściciel osiemnastu nieruchomości zlokalizowanych w całej Polsce podpisał w październiku umowy najmu w warszawskich biurowcach Renaissance Tower i Marynarska Passage na niemal 4 000 mkw.

Do biura o powierzchni ponad 2 000 mkw. w budynku Renaissance Tower wkrótce wprowadzi się spółka Tramwaje Warszawskie. W tym samym biurowcu pojawi się Pekao Bank Hipoteczny, zajmując niemal 970 mkw. oraz agencja eventowa Endorfina Events, która wynajęła ponad 900 mkw. Wszystkie zawarte umowy zostały podpisane na okres od 5 do 6 lat. 

Renaissance Tower to 15-piętrowy budynek oferujący 18,000 mkw. powierzchni biurowej w warszawskiej dzielnicy Wola, w tzw. Centralnym Obszarze Biznesu. Biurowiec znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra przy Rondzie Daszyńskiego, planowanej stacji metra Płocka oraz licznych przystanków autobusowych i tramwajowych wzdłuż ul. Kasprzaka, a także 15 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina. W 2013 roku biurowiec został zmodernizowany. W ramach prac podniesiono standard wykończenia części wspólnych budynku i dodano nowe miejsca parkingowe w garażu wielopoziomowym.

Październik pod względem wynajętej powierzchni był dla nas bardzo udany, szczególnie w przypadku biurowca Renaissance Tower, gdzie wynajęliśmy ponad 3 800 m2. Duże zainteresowane naszymi nieruchomościami wynika z atrakcyjnej lokalizacji obiektów, które stanowią interesującą propozycję rynkową dla najemców poszukujących odpowiedniej jakości w atrakcyjnej cenie – komentuje Wiktor Dąbrowski, Leasing Director Octava Property Trust.

Sukces komercjalizacyjny w ubiegłym miesiącu odniósł także inny obiekt z portfolio Octava Property Trust. W budynku Marynarska Passage biura wynajęły trzy kolejne firmy: Nieruchomości Plus, spółka Gaspoint oraz Hyper Locks. Wszystkie trzy umowy podpisano w ramach projektu Własne B, oferującego wynajem mniejszych biur na elastycznych warunkach, gotowych do wprowadzenia.

Wprowadzenie do Marynarska Passage elastycznych rozwiązań dla małych i średnich firm, okazało się sukcesem, stąd decyzja o powiększeniu powierzchni wynajmowanej w ramach konceptu Własne B, która będzie dostępna już od nowego roku – dodaje Kamila Borkowska, Leasing Manager w Octava Property Trust.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×