Tu jesteś:

OEConnection wynajmuje w kompleksie Wadowicka 3

OEConnection LLC (OEC), dostawca technologii motoryzacyjnej dla sieci dystrybucyjnych producentów oryginalnego sprzętu (OEM) wynajął 3 000 m kw. powierzchni biurowej w budynku Wadowicka 3 zrealizowanym przez Grupę BUMA w centrum Krakowa. OEC planuje zająć nową przestrzeń na początku 2019 roku. Knight Frank doradzał firmie w wyborze biura i w procesie negocjacji umowy najmu.

Obecnie OEC zatrudnia 240 pracowników w Krakowie, którzy pracują w dwóch oddzielnych lokalizacjach. „Przeprowadzka do nowej lokalizacji z pewnością pomoże w integracji naszych zespołów i wypracowaniu jednolitej kultury organizacji.” – powiedział Paul Johnson, Wiceprezes ds. Międzynarodowej Transformacji w OEC. „Co więcej, mamy teraz możliwość rozwoju i zatrudnienia większej liczby pracowników, a wszystko to w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na nasze rozwiązania programistyczne na całym świecie”.

OEC współpracuje z firmą doradczą Knight Frank oraz z Grupą BUMA nad zagospodarowaniem przestrzeni w biurowcu Wadowicka 3. „Zaangażowanie firmy OEC w Krakowie jest kolejnym przykładem międzynarodowej atrakcyjności tego miasta dla firm planujących umacniać tutaj swoją obecność. Jesteśmy zadowoleni, że OEC jest częścią tego kwitnącego rynku pracy w Krakowie.” – powiedział Hamish Potts, Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy w firmie doradczej Knight Frank.

Firma OEC zajmie niemal jedną trzecia powierzchni w jednym z trzech budynków, wchodzących w skład kompleksu biurowego Wadowicka 3, oferującego łącznie 31 000 m kw. powierzchni biurowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×