Tu jesteś:

Nowy najemca w kompleksie Spark

Spark Eye Concept Store wynajął lokal o powierzchni ponad 100 mkw. w Spark C – pierwszym z trzech zaplanowanych budynków kompleksu Spark realizowanego przez Skanska. Do nowego lokalu wprowadzi się jesienią 2019 roku. W procesie negocjacji najemcy doradzał Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.

Spark Eye Concept Store to pierwszy i jedyny w Polsce format salonu koncepcyjnego, który pod jednym dachem połączy polskie wzornictwo z francuskim kunsztem optycznym oraz hiszpańskim wyszukanym minimalizmem. Spark Eye, optyczny Concept Store będzie nie tylko miejscem oferującym modę okularową, ale również badania wzroku.

Spark to kompleks biurowy, który docelowo będzie składał się z 3 budynków, oferujących razem ok. 70 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Jest bardzo dogodnie skomunikowany – do biurowca można dojechać tramwajem, autobusem lub metrem. Spark będzie pierwszym biurowcem Skanska w Polsce z certyfikatem WELL, który potwierdza, że przestrzeń biurowa zapewnia pracownikom najwyższy komfort i zdrowe warunki pracy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×