Tu jesteś:

Nowy najemca w Green Corner w Warszawie

Green Corner, Warszawa

Firma Grant Thornton wynajęła 1.345 mkw. powierzchni biurowej w budynku Green Corner w Warszawie. Grant Thornton, jedna z najszybciej rozwijających się firm audytorsko-doradczych w Polsce, wprowadzi się do budynku w kwietniu 2013 roku.

Podpisana przez Grant Thornton transakcja najmu w Green Corner w Warszawie jest trzecią z kolei, w której pośredniczyła agencja Savills. Firmy współpracują ze sobą od 2009 roku.

Green Corner, projekt biurowy Grupy Skanska, to energooszczędny i funkcjonalny biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu 27.000 mkw. zlokalizowany na ulicy Chłodnej 52/54 w Warszawie.  Green Corner otrzyma certyfikat LEED oraz GreenBuilding.

Grand Thornton  jest jedną z najszybciej rozwijających się firm audytorsko-doradczych w Polsce. Oferuje usługi audytorskie, doradztwa podatkowego, gospodarczego oraz outsourcingu rachunkowości i płac. W pięciu biurach (w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie) zatrudnionych jest obecnie blisko 250 osób. Klienci firmy to ponad 1000 podmiotów, w tym kilkadziesiąt spółek notowanych na  Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz kilkadziesiąt firm z listy 500 największych przedsiębiorstw w Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×